Dekorační látky

Toužíte po moderním a útulném bydlení? Nezapomínejte, že důležitou část bytového designu tvoří právě textil. Ať už se jedná o polštářky,potahy, dečky, ubrusy,záclony, závěsy  a jiné,  právě tyto maličkosti dotvářejí celkový vzhled vašeho interiéru.

Někdy ale může být těžké najít v obchodech hotový výrobek v požadovaném odstínu,  vzoru nebo stylu těchto dekorací. Pak nezbývá než se do jejich výroby pustit sami.

Zabýváme se mimo jiné i prodejem dekoračních látek pro váš interiér. Naše dekorační látky v metráži jsou pro vaši tvorbu ideální volbou. Nabízíme široké spektrum bavlněných pláten, polysterových či směsových  tkanin.

Neustále pro vás sledujeme aktuální trendy a doplňujeme o ně naši nabídku. Látky pro vás odebíráme od dodavatelů z mnoha zemí  světa  a právě díky tomu vám můžeme nabízet opravdu kvalitní a pestrý sortiment.

Navštivte naše prodejny v Brně a Praze  a vyberte si z nabídky dekoračních látek na vlastní oči. S vhodným materiálem , spotřebou  a následnou údržbou vám rádi poradíme.

Nabízíme také doplňkový sortiment a spoustu pomůcek  pro vaše šití.

Pokud se do šití bojíte sami pustit, nebo jen prostě nemáte čas, rádi vám vše ušijeme.