Pletací příze

Hledáte zábavu a relaxaci na blížící se dlouhé zimní večery? Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních přízí a můžete o Vánocích překvapit své blízké originálními dárky, které pro ně vyrobíte v klidu domova! Zapojte do ručních prací i své děti a společně se zabavíte! 

V naší galanterii si vyberete z přírodních i umělých tkanin všech možných barev i velikostí klubek.

Pletací příze neboli vlna na pletení - podle vlastní fantazie vyberte správné kombinace barev tak, aby konečný výsledek zúročil Vaše nadšení pro pletení i odvedenou práci.  Ať už se pustíte do šály, svetru či ponožek, určitě někoho potěšíte. Nebo věnujte vlnu jako dárek, tomu, kdo rád plete. Rozhodně díky pletení obohatíte něčí šatník originálními výtvory.

Háčkovací příze - vyberte si z pestré nabídky bavlněných přízí nebo ty s umělým vláknem. Potřebujete jen háčkovací jehlu a můžete začít tvořit krajky, dečky, ozdůbky, rukavičky nebo botičky pro děti. Vlastní háčkované bytové dekorace zútulní Vaše domácí prostředí. Stejně jako háčkovaná zvířátka potěší malé děti.

Vyšívací příze, čili bavlnky -  na vyšívání si vyberte motiv dle předlohy a k němu vhodné barevné provedení.  Dětské vyšívání přispívá k rozvoji jemné motoriky a také k pocitu radosti, co dítě samo dokáže. Děvčata také ráda pletou z bavlnek náramky přátelství, můžete je překvapit širokým výběrem odstínů.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru barev a námětů na zpracování!